• O nas

Sklep www.ogrodowymarket.pl jest własnością firmy

Ozdoby Betonowe 21 Gałązka Łukasz

Ul. Kościelna 20 A, 29-145 Secemin

 

Nasza działalność opiera się na produkcji betonowej galanterii. Początki naszej działalności sięgają roku 1995 wtedy to zaczęliśmy produkować betonowe rzeczy, na początku była to tylko kostka brukowa, do roku 2007 firma działała tylko na rynku lokalnym.

W roku 2008 firma zmieniła nazwę i obecnie brzmi ona "Ozdoby Betonowe 21" nazwa firmy podkreśla kierunek rozwoju naszej firmy - czyli ozdobne betonowe dekoracje ogrodowe - wykonana w bardzo wysokiej jakości, którą podkreślamy długą - 5 -cio letnią gwarancją na wszystkie nasze Produkty.

A dlaczego w nazwie jest 21 - ponieważ 21 to szczęśliwa cyfra, a wszyscy kupujący nasze produkty będą z nich usatysfakcjonowani, gdyż największą wagę przykładamy do Zadowolenia, poza tym cyfrę 21 zapamiętasz i w przyszłości na pewno wrócisz do Naszego sklepu na kolejne zakupy.

U Nas nie kupujesz betonowych produktów,

u Nas kupujesz Zadowolenie,

które będą Ci te produkty przynosiły przez WIELE LAT !!!!

 

Serdecznie zapraszamy!

 
Ogrodowy Market
 
Ozdoby Betonowe 21 Gałązka Łukasz
Ul. Kościelna 20a
29-145 Secemin
woj. świętokrzyskie
Polska
NIP: 656-201-68-25
REGON: 260159839
Tel. 698 653 192
e-mail: sklep@ogrodowymarket.pl
 
 

Dane do wpłaty:

Ozdoby Betonowe 21 Gałązka Łukasz

Ul. Kościelna 20a

29-145 Secemin

 

MBANK nr. konta 85 1140 2004 0000 3402 7951 3449

 

Rozwijamy firmę aby poprawić jakość obsługi klientów, aby wejść na rynki zagraniczne, obecnie budujemy nową siedzibę firmy, obok Hali namiotowej - budynku magazynowego obecnie budujemy drugą halę wraz z częścią socjalno biurową, po ukończeniu tej inwestycji zmieni się też adres firmy z Ul. Kościelna 20 A na adres Ul. Kościelna 14 C

 

 

W 2008 roku rozpoczęliśmy sprzedaż poprzez serwis aukcyjny Allegro, natomiast z powodu dużego zainteresowania klientów trafiających w ostatnim czasie bezpośrednio na naszą stronę www.ozdoby-betonowe21.pl, klientów którzy nie chcą kupować poprzez serwis Allegro, pragniemy zaspokoić potrzeby Naszych klientów otwierając jesienią 2012 roku nowy sklep internetowy.

Obecnie wysyłamy każdy produkowany przez Nas towar (bez względu na wagę i gabaryty) w dowolne miejsce w Polsce, oraz wchodzimy ze sprzedażą wysyłkową na rynek Niemiecki.

 

Od 2008 roku posiadamy stronę internetową (jesienią 2012 roku całkowicie przebudowywaną) na obecnie serwerze lh.pl i z funkcjonalności oraz bezawaryjności oferowanej usługi jesteśmy bardzo zadowoleni dlatego też zaufaliśmy platformie SkyShop, dzięki której w naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji, dlatego uruchomiliśmy szybkie płatności Sky-Pay, nasz sklep posiada też certyfikat SSL.
 

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email {shop_email} lub telefonicznie pod numerem {shop_phone}.

 

 

Dynamicznie inwestujemy w zwiększenie asortymentu co wiąże się z brakiem miejsca do produkcji i magazynowania.

 

Dlatego jesteś my w trakcie inwestycji polegającej na wyposażeniu nowej działki w budynek magazynowy i produkcyjny.

 

Poniżej przedstawiam kilka fotografii wykonanych jesienią 2012 roku, oraz na koniec listopada 2014 po wykonaniu części inwestycji.

 

 

Oraz kilka na koniec listopada 2014 roku, mrozy trochę wstrzymują pracę ale miejmy nadzieje że ustąpią, bo jeszcze sporo prac przy budynku magazynowym.