Czas realizacji oraz czas dostawy zamówienia
  • Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania przesyłki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin (bardzo drobne ozdoby) do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów których czas wyprodukowania zajmuje dużo czasu). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, w większości produkujemy przedstawione produkty, ponieważ poza sprzedażą w sklepie prowadzimy też sprzedaż na miejscu, poprzez telefon, poprzez Allegro, OLX, itp, może się jednak zdarzyć stany nie zostaną na bieżąco zaktualizowane, i faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia (może to jednak mieć wpływ na wyższy koszt transportu).

 

Forma płatności

 

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku przelewy księgują się tego samego dnia lub nawet do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

» formy płatności

 

Forma dostawy

 

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Przesyłki paletowe kurierzy zazwyczaj dostarcza w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką od chwili nadania, często zdarza się że przesyłki są dostarczane w ciągu 24 godzin (następny dzień roboczy następujący po dniu w którym przesyłka została podjęta przez kuriera).

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl