Gwarancja 5 x 5

Kupując nasze produkty dostajesz wyjątkową Gwarancję 5 x 5, Jedyni w Polsce oferujemy takie warunki zakupu.

 

- Trwałości - 5 lat Gwarancji, (nikt w Polsce nie daje tak długiego okresu gwarancji)

- Bezpieczeństwa, (bezproblemowy zwrot do 21 dni od momentu dostarczenia - nie od chwili zakupu),

- Jakości,

- Bezpiecznego Transportu oraz

- Satysfakcji


 

Gwarancja Bezpieczeństwa

Gwarantujemy Ci możliwość bez kosztowego zwrotu towaru w ciągu 21 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia towaru (nie mylić z dniem zakupu), Oznacza to że jeśli uznasz że towar nie pokrywa się w rzeczywistości z tym co było w opisie występujesz o zwrot pieniędzy. A My zwracamy pieniądze za Towar + Koszt wysyłki do Ciebie, oraz na własny koszt obieramy towar z powrotem (Jeśli towar rozpakowałeś i jest dla Ciebie kłopotliwe ponowne zapakowanie, ustalamy np. że zwracamy całą kwotę a towar czeka u Ciebie do momentu aż po niego przyjedziemy, jeśli odległość jest znaczna i nie ma sensu jechać po niego specjalnie, lub gdy nie będzie Nam się opłacało go transportować z powrotem ze względu na duże koszty transportu i małą wartość towaru, lub jeśli kurierem nie dało by się go wysłać z powrotem z powodu braku możliwości odpowiedniego zapakowania towaru po Twojej stronie, poprosimy o jego zniszczenie, przesłanie odpowiednich fotografii dokumentujących tą czynność i wtedy zwracamy pieniądze na wskazane konto).

Gwarancja Bezpieczeństwa nie obejmuje towaru który został już zamontowany, który trzeba montować, kleić (grille, fontanny, fontanny z basenami itp.)

Gwarancja Jakości

Gwarantujemy że nasz produkt jest zgodny z opisem oraz fotografiami które są dostępne na aukcjach naszego sklepu oraz strony internetowej (fotografie są Tylko naszego autorstwa), malowanie lub wykończenie antyk, jest wykonywane ręcznie więc może się minimalnie różnić od tego co jest na fotografii  natomiast nie będzie takiej sytuacji jak na zdjęciach poniżej przedstawianych. Nie mówimy: otrzymasz jakość a dostarczamy coś innego.

Nasz produkt – po lewej stronie lub u góry - Dopracowany z wykończeniem Biały Beton Antyk Czarny ładnie zrobiony.

Produkt konkurencji – po prawej stronie lub na dole - Niedopracowany z brzydkim wykończeniem Biały beton Antyk Czarny.

Już nie mówiąc o sytuacjach typu: Że produkty są z białego betonu a jak do Ciebie docierają to się okazują malowane na biało a nie z białego betonu, u Nas jak pisze że produkt jest z białego betonu to nie jest malowany na biało.

imageimage

Gwarancja Bezpiecznego Transportu

Gwarantujemy że przez cały czas transportu odpowiadamy za towar, wszystkie przesyłki są ubezpieczone. Towar solidnie pakujemy gdyż uszkodzenie jest większym problemem dla nas niż dla Ciebie. Niestety nie możemy mieć wpływu na zdarzenia losowe nie związane z odpowiednim pakowaniem towaru. np. wypadek lub karambol etc. W takiej sytuacji jeśli towar dotrze do Ciebie uszkodzony spisujesz protokół szkody i po otrzymaniu takiego protokołu niezwłocznie wysyłamy uszkodzony towar, lub tylko uszkodzony element z wielu, (gdy wysyłamy np. 15 elementów a uszkodzony jest tylko jeden mija się z celem nieprzyjmowanie przesyłki, gdyż możemy wysłać tylko jeden uszkodzony element)

image

Gwarancja Satysfakcji

Gwarantujemy iż po zakupie i dostarczeniu towaru nie zostajesz sam, w terminie do 30 dni skontaktujemy się z Tobą aby poznać Twoją opinie na temat towaru oraz realizacji zamówienia, gdyby coś był nie tak będziemy wiedzieli co zmienić aby w przyszłości wyeliminować rzeczy które Tobie sprawiły problemy. Natomiast jeśli otrzymujesz produkt np. fontanna czy grill który trzeba zmontować dostajesz od nas instrukcję montażu oraz w razie potrzeby telefonicznego dodatkowego wytłumaczenia wszelkich wątpliwości. U Nas nie usłyszysz „Jakoś sobie to zmontujesz”

Gwarancja Trwałości

Na wszystkie Nasze produkty dajemy długą 5 letnią gwarancję, szczegóły gwarancji opisane poniżej:

 

Warunki 5 letniej Gwarancji:

 

1. Na wszystkie produkty dajemy 5 lat gwarancji od daty wydania/dostarczenia towaru kupującemu. Dokument z którym możesz ubiegać się o reklamacje to: - Faktura VAT, - Paragon, - Kopia listu przewozowego (zostawiana przez firmę spedycyjną, na wypadek braku paragonu lub faktury) lub inny dokument potwierdzający zakup - korespondencja mailowa itp.. Gwarancja obejmuje produkty zakupione bezpośrednio od producenta. 

a) Produkt - jest to element betonowy lub gipsowy wyprodukowany
przez firmę Ozdoby Betonowe 21.

b) Wyrób - jest to element nie naszej produkcji sprzedawany jako dodatkowy wraz z naszym produktem, wyrobem jest: pompa fontannowa, impregnat do betonu, kleje i inne dodatkowe przedmioty które można zakupić w naszej firmie jako dodatkowe, takie wyroby mają datę gwarancji określoną przez producenta.

2. Uprawnienia z tytułu gwarancji nabywają tylko Ci kupujący którzy dokonają całej i terminowej zapłaty za produkt.

3. Jeżeli kupujący w chwili wydania/odebrania produktów wiedział o ich wadzie, sprzedający jest zwolniony z odpowiedzialności z tytułu gwarancji.

4. W ramach gwarancji uznajemy wady wynikające z naszej winy, tzn. wady wykonania.

5. Gwarancji nie obejmują wady i uszkodzenia produktów powstałe w wyniku:

a) Niewłaściwego doboru produktów do rodzaju i wielkości obciążeń: - płytki o grubości 2,5 oraz 3 cm tylko do ruchu pieszego, - płyty o grubości 3,8 cm dla ruchu pieszego oraz ruchu samochodowego (osobowego) pod warunkiem wykonania odpowiedniej podbudowy.

b) Niewłaściwego zaprojektowana i wykonania podbudowy.

c) Montażu zakupionych produktów niewłaściwego i niezgodnie za sztuką budowlaną.

d) Niewłaściwego składowania oraz transportowania produktów (za wyjątkiem transportu spedycją za którą my odpowiadamy do momentu podpisania odbioru towaru).

e) W sytuacji stwierdzenia uszkodzeń lub innych kwestii podlegających reklamacji, kupujący powinien wstrzymać się z zabudową i złożyć reklamację, jeśli reklamacja będzie złożona po zabudowie produktów, nie ponosimy ewentualnych kosztów, wymiany i ponownej zabudowy.

f) Niezabezpieczania produktów na okres zimowy w których może zbierać woda (dotyczy fontann oraz koszy i wazonów), jak też przedmiotów z których nie została na okres zimowy usunięta ziemia (kosze, oraz wazony), takie produkty najlepiej okrywać na zimę folią lub plandeką.

g) Produkty które były posypywane solą kuchenną, oraz te z których lód je pokrywający był usuwany ostrym metalowym przedmiotem który spowodował uszkodzenie produktu (dotyczy płyt/płytek chodnikowych tarasowych).

h) Niewłaściwego użytkowania, niezgodnego z przeznaczeniem i właściwościami zakupionego produktu.

i) Klęsk żywiołowych i innych nieplanowanych zdarzeń losowych.

j) Gwarancją nie są objęte produkty sprzedawana jako poza gatunkowe, informacja taka zawsze jest zaznaczana na fakturze, w opisie aukcji, jeśli nie ma takiego zapisu produkt jest 100 % pełnowartościowy.

6. Gwarancji nie podlegają i nie są traktowane jako wady dopuszczone przez właściwe normy:

a) Odchyłki w wymiarach,

b) wapniowe wykwity w postaci nalotu na płytkach/płytach,

c) Odchyłek w kolorze spowodowane różnymi odcieniami materiałów użytych do produkcji (kruszywa, piasek) oraz różnego wieku Produktu (płytki 7 dniowe będą miały inny odcień od 14 dniowych, natomiast po pełnym wyschnięciu tj. 28 dni kolor i tak będą miały taki sam).

d) Zmian w kolorystyce pod wpływem ich użytkowania.

e) Włoskowatych mikropęknięć które powstają w wyniku skurczu podczas dojrzewania betonu, nie zmniejszają one wytrzymałości ani właściwości produktu.

f) Różnice w wykończeniu ozdób, w porównaniu z tym co jest widoczne na fotografiach - ozdoby są wykonywane ręcznie i nie jest możliwe zrobienie dwukrotnie takiego samego wykończenia.

7. Podczas składania reklamacji na ozdoby typu fontanny, wazony itp. (czyt. Które trzeba zabezpieczać na zimę, przed zamarzającą wodą), trzeba przedstawić fotografię z okresu zimowego pokazujące jak przedmioty były zabezpieczone, brak fotografii jest równoznaczny z brakiem zabezpieczenia na okres zimowy. W dobie aparatów fotograficznych  w telefonach wykonanie takiego zdjęcie nie jest większym problemem.

 

 zabezpieczona_fontanna.jpg

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl