Regulamin promocji

REGULAMIN PROMOCJI

W Sklepie internetowym Ozdoby Betonowe do Mojego ogrodu. www.ogrodowymarket.pl

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

Organizatorem promocji jest Ozdoby Betonowe 21 Gałązka Łukasz, 29-145 Secemin, ul. Kościelna 20a, prowadzący sprzedaż swych produktów w Sklepie Internetowym.

Uczestnikiem promocji może być każdy klient, który posiada konto w Sklepie internetowym Organizatora, kliknij w link i przejdź do rejestracji rejesteracja w www.ogrodowymarket.pl

Organizator prowadzi akcje promocje w formie programu lojalnościowego, kuponów/kodów rabatowych i gratisowych dostaw zakupionych towarów.

A. Promocje rabatowe nie łączą się, lecz obowiązującą promocją jest najwyższa z dostępnych,

za wyjątkiem 10 dni w roku, są to pojedyncze dni które są wybierane losowo, bez żadnego schematu,

informacja o dniu w którym łączą się promocje oraz który to jest dzień z 10 dni w roku,

wysyłana będzie TYLKO Newsletterem.

 

B. 5% rabatu na pierwszy zakup

Warunkiem uzyskania jednorazowego rabatu na pierwsze zakupy w wysokości 5% jest zarejestrowanie się w naszym Sklepie Internetowym, a dopiero po rejestracji dokonanie pierwszego zakupu.

C. Program lojalnościowy

Za każde 5 złotych wydane w sklepie internetowym www.ogrodowymarket.pl Organizator przyznaje uczestnikowi 1 (jeden) punkt.

Punkty zapisują się na koncie klienta w ilości 101 pkt. (1% rabatu) tylko za dopisanie się do Newslettera, po kliknięciu w link potwierdzający który przyjdzie na twoją skrzynkę e-mail.

Za zamówienie, punkty dopisują się na koncie klienta w momencie zmiany statusu zamówienia na "przesyłka wysłana"

Zgromadzenie określonej liczby punktów które są przedstawione poniżej na koncie Klienta, upoważnia do:

Ilość punktów

Uzyskany rabat

>100 pkt

1 %

>200 pkt

2 %

>300 pkt

3 %

>400 pkt

4 %

>500 pkt

5 %

>1000 pkt

10 %

>2000 pkt

15 %

 Ilość zgromadzonych punktów ulega zmniejszeniu w razie odstąpienia od umowy/ zwrotu towaru w liczbie, która została naliczona za jego zakup.

Punkty za zakupy są automatycznie rejestrowane i pojawiają się na koncie Uczestnika po zrealizowaniu zamówienia na towar.

Uczestnik może w każdym czasie otrzymać informację o ilości zgromadzonych punktów na stronie internetowej Sklepu po zalogowaniu się na swoje konto.

Punkty i prawa z nimi związane należące do różnych Uczestników nie sumują się.

Transakcje w ramach programu lojalnościowego nie łączą się z innymi promocjami Organizatora.

D. Kody/kupony rabatowe

Podczas prowadzenia okazjonalnych promocji Organizator udostępnia Uczestnikom kody/kupony rabatowe na swoje produkty w Sklepie internetowym, ważne przez okres trwania akcji promocyjnej wraz i ilością użyć danego kodu promocyjnego.

Organizator będzie informował z wyprzedzeniem o terminach planowanych promocji rabatowych na stronie Sklepu, a ponadto Klientów korzystających z Newslettera. na adresy e-mailowe.

 

II. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Udział Uczestnika w promocji oznacza akceptację zasad promocji zawartych w Regulaminie, ponadto obowiązują postanowienia zawarte Regulaminie Sklepu internetowego. Wszelkie reklamacje dotyczące promocji zgłoszone Organizatorowi będą rozpatrywane w terminie 14 dni od zgłoszenia. W sprawach nieuregulowanych w Regulaminie znajdują zastosowanie powszechnie obowiązujące przepisy prawa, w szczególności przepisy kodeksu cywilnego. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu, z tym, że zmiana nie będzie naruszać praw już nabytych przez Uczestników.

O zmianie Regulaminy Uczestnicy będą zawiadomieni informacją na stronie Sklepu oraz wzmianką przesłaną na adres e-mailowy za pośrednictwem Newslettera.

Treść Regulaminu jest dostępna na stronie www.ogrodowymarket.pl od dnia 03.01.2020 r.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl