Dzisiaj okrągłe 12 lat jak jesteśmy na rynku - 12 dni przedsprzedaży

Miło Mi przekazać informację iż 10.02.2008 roku był pierwszym dniem w którym rozpoczęła swoją działalność firma Ozdoby Betonowe 21 Gałązka Łukasz, której sklep www.ogrodowymarket.pl jest własnością, to już 12 lat jak jesteśmy na rynku i coraz bardziej się rozwijamy alby produkty które dostarczamy jak najlepiej zaspokajały Twoje potrzeby.

Od dzisiaj przez najbliższe 12 dni tj. do 22.02 włącznie obowiązuje przedsprzedaż przedsezonowa, poza produkcją ozdób betonowych prowadzę jeszcze 13 hektarowe gospodarstwo rybackie i tak się składa że w obu branżach sezon rozpoczyna się w tym samym momencie, biorąc pod uwagę fakt że już w marcu rozpoczyna się sezon, masz jedyną okazję aby w okazyjnej cenie (minus 30 %) nabyć ozdoby do Twojego ogrodu.

W przedsprzedaży nie realizujemy zamówień pobraniowych, jeśli chcesz dokonać zakupu za pobraniem zapraszam po 22 lutego do zakupu w cenach bez rabatu.

Przedsprzedaż obowiązuje TYLKO na ozdoby betonowe (nie dotyczy: płytek chodnikowych, płyt kamiennych, obrzeży oraz ryb)

Przedsprzedaż trwa do 22.02 lub do zakończenia zapasu wystawionych przedmiotów.

Jeśli chcesz rozwiązać swoje dotychczasowe problemy w ogrodzie, dodatkowo w okazyjnej cenie, musisz wpłacić pieniądze na konto, zakupy za pobraniem będą anulowane.

Borykasz się z problemami, wątpliwościami dotyczącymi swojego ogrodu zadzwoń 698 653 192, o ile będę w stanie rozwiążę Twoje problemy.

 

Gałązka Łukasz

 

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, tylko za zapisanie się do Newslettera dostaniesz 101 pkt (1%rabatu), Będziesz też informowany o nowych materiałach video z poradami oraz o aktualnie pojawiających się promocjach.
Regulamin korzystania z przyznanych punktów na stronie "Regulamin promocji", Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl